Agencja Oxymoron

Agencja Oxymoron

Oxymoron to agencja kreatywna. Specjalizujemy się w zleceniach na „wczoraj”. Zajmujemy się produkcją filmową i krótkich form audiowizualnych, ambient marketingiem i niestandardowymi kampaniami reklamowymi. Szukasz agencji od zadań specjalnych? Dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami.

Oferujemy:

  • akcje ambientowe, niestandardowe kampanie promocyjne

  • spoty reklamowe

  • filmy korporacyjne wewnętrzne i zewnętrzne

  • filmy szkoleniowe

  • wideo-relacje z wydarzeń

  • animacje

  • reportaże wideo

  • usługi brandingowe, obsługa eventów

Gabinet Stomatologiczny Allecou Dent

Gabinet Stomatologiczny Allecou Dent

Gabinet stomatologiczny Allecou Dent został założony ponad 40 lat temu w Poznaniu. Od tamtego czasu działa nieprzerwanie, zapewniając swoim pacjentom usługi na bardzo wysokim poziomie. Gabinet Allecou Dent oferuje usługi z zakresu: protetyki, endodoncji i implantologii. Jeżeli zainteresowany jesteś ofertą Allecou Dent skontaktuj się z nami i zapisz się wizytę.

Sklep z kołdrami puchowymi Poldream.pl

Sklep z kołdrami puchowymi Poldream.pl

Internetowy sklep poldream.pl należący do Dal-Kon Sp. Z o.o. powstał z myślą o klientach zdecydowanych. W swojej ofercie mamy kołdry i poduszki z puchu, utworzone ze 100% bawełnianego inletu. Osiągalne ceny i wysokiej jakości produkty od lat tulą naszych klientów do snu, dając poczucie luksusu i zaufania. Do produkcji naszych poduszek i kołder puchowych używamy tylko i wyłącznie polskich surowców wysokiej jakości. Pełnimy też specjalne zlecenia. Nasz sklep działa w sieci od kilku lat. Nasze doświadczenie pozwala nam przeprowadzać szybkie transakcje. Adresujemy uwagę na to, iż wytwory puchowe nie mogą być zbyt masywne, produkujemy je tylko i wyłącznie w sposób oznaczający o tym, iż są górnej jakości. Nasze kołdry puchowe szyte są procedurą kasetową, co umożliwia na rozmieszczenie puchu na całej powierzchni kołdry przynosząc zabezpieczenie przed przemieszczaniem się puchu. Dzięki temu kołdra cyrkuluje powietrze w ten sam sposób na całej swojej powierzchni, dając luksus użytkowania. Stawiamy również na estetykę, nasze artykuły wykończone są dekoracyjnymi wstążkami, które dodatkowo ochraniają wsypę przed wydostawaniem się puchu na zewnątrz. Zapraszamy do wspólnych zakupów.

Centrum Jakości – Wdrażanie HACCP

Centrum Jakości - Wdrażanie HACCP

Profesjonalne pisanie pełnej dokumentacji HACCP oraz GMP/GHP. Prezentujemy unikalne podejście do każdego klienta. Jeżeli potrzebujesz dokumentów na potrzeby sanepidu, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy wysłać do nas wiadomość z formularza, z zapytaniem o wdrażanie HACCP w Twojej firmie. Można również dzwonić pod wskazany na naszej stronie numer telefonu. Dajemy gwarancję na zatwierdzenie naszej dokumentacji przez sanepid.

Wyłaz dachowy – oddymianie

Wyłaz dachowy - oddymianie

Wszystkie budowle, jak oraz nieruchomości, z jakich obecnie korzystamy, muszą być adekwatnie zabezpieczone. Jesteśmy w stanie postarać się z nich korzystać w taki sposób, by nie doszło do żadnego pożaru, lub dymu, który następnie zdołałby taki pożar wywołać, ale wyłaz dachowy to podłoże. W następstwie tego należałoby w obiektach stosować się do asekuracji przeciwpożarowej. Po pewnym czasie odpowiednie osoby, które tam pracują muszą przejść kurs bhp, to właśnie dzięki czemu będą mieli pojęcie, jakim sposobem się zachować w praktycznej sytuacji, kiedy to dojdzie do danego pożaru i jak wykorzystać zabezpieczenia przeciwpożarowe. Będą oni pewni, gdzie znajdują się właściwe pomoce, które są w stanie zagasić mały pożar. Poza tym będą wiedzieli jak z tego skorzystać. Wynika to z faktu, że aktualnie jesteśmy zabezpieczeni w gaśnice wywołane sztampowym pożarem, jak i spowodowane spięciem. Wtedy bierzemy pod uwagę gaśnice z literą E, to oznacza elektryczność. Budynki dzielimy na tak zwane grupy. Każdy budynek i oddymianie to powinna być jedność. Ogromnie znaczącym kwestią jest ochrona przeciwpożarowa, którą powinien znać jakikolwiek dorosły lokator obiektu. Jest to ważne szczególnie, wskutek tego, że pożar jest ogromnie niebezpiecznym zjawiskiem oraz może zapobiec mu wyłącznie właściwa znajomość przepisów oraz postępowań przeciwpożarowych. Pomocą są też świetliki. Z tego względu asekuracja ta mieści zabiegi, jakie mają w swym kluczowym celu ochronę ludzkiego życia oraz zdrowia.

Office Zone – wirtualne biuro

Na rynku krajowym funkcjonuje coraz to większa liczba podmiotów gospodarczych. Wiele z tych podmiotów wykonuje usługi, które znajdują się w ofercie rywalizujących działalności co przyczynia się iż zdobycie kontrahenta jest coraz trudniejsze i aby to zrobić musimy nakładać sporo pieniążków na reklamę internetową czy marketing zewnętrzny (tablice reklamowe). Office Zone to innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu, które nie tylko zadba o Twój marketing ale także znacznie obetnie koszty funkcjonowania firmy klienta Office Zone. Office Zone posiada siedzibę w Poznaniu a szczegółowa oferta umieszczona jest na stronie firmowej officezone.pl.

Zespół muzyczny Haliśka Band

Zespół muzyczny Haliśka Band

Dla wszystkich organizujących imprezę, od wesela, przez studniówki do wystawnych balów i bankietów zespół muzyczny Haliśka Band przygotowany ma ciekawy, a przy tym niebanalny i zróżnicowany repertuar.

Repertuar składający się z wielu gatunków muzyki polskiej, a także zagranicznej, najnowszych hitów, oraz przebojów sprzed kilku lat nie może się nie sprawdzić na imprezach okolicznościowych, oczywiście pod warunkiem wykonania na odpowiednim poziomie artystycznym, który zapewnia zespół muzyczny Haliśka Band.